Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: jaka, lakierow, marke, paznokci, polecacie

Jaką markę lakierów do paznokci polecacie?
Autor Wiadomość
alex1234 
Początkująca

Wysłany: 2017-02-17, 18:48 Jaką markę lakierów do paznokci polecacie?

Rimmel, golden rose, max factor. Która z tych polecacie panienki ?:D

Kaśka85 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-02-21, 15:26 

Osobiście przetestowałam lakier Rimmel Super Gel. Razem z topem kosztuje kolo 40 zł. Kasa wywalona w błoto!! Lakier, który daje efekt hybrydy razem z topem, powinien się trzymać do 14 dni, niestety to tylko obietnice. Lakier schodzi szybciej z paznokci niż najtańszy lakier do paznokci kupiony w drogerii. Nie wiem czy tylko ta seria jest taka wadliwa, czy wszystkie lakiery z rimmel tak mają, ale ja zdecydowanie nie polecam tej marki.

Marta2 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-02-28, 19:09 

Znalazłam właśnie bloga a w nim artykuł o semilac nude: http://www.miskejt.pl/2017/02/semilac-nude-delikatny-manicure-bez-nudy.html]http://www.miskejt.pl/2017/02/semilac-nude-delikatny-manicure-bez-nudy.html
Bardzo mi się podoba taki delikatny manicure. Czy któraś z Was robiła takie paznokcie?

Lin 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-07-26, 15:05 

Ja często używam Golden Rose, mają bardzo łądne matowe i je polecam - do tego odżywka i ładnie się trzymają :)

agaa90 
Początkująca

Wysłany: 2017-08-22, 12:09 

Gdy jeszcze używałam zwykłych lakierów to stawiałam na golden rose. Ale w ogóle każdy słabo się u mnie trzymał, na drugi dzień już były pierwsze odpryski. No więc teraz robię sobie hybrydy i jestem mega zadowolona. Nareszcie kolor na paznokciach trzyma się 2-3 tygodnie bez odprysków.

Denique_pl 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-09-06, 12:08 

Ja polecam lakiery hybrydowe Semilac, głównie z racji wytrzymałości jak i samej intensywności koloru, fakt że może nie są najtańsze, ale moim zdaniem warto.

Lilka34 
Początkująca

Wysłany: 2018-02-01, 08:33 

A ja jeżeli o hybrydy chodzi, bez wahania wskazałabym na produkty Chiodo. Wybór kolorków jest tutaj bardzo duży, ładnie trzymają się paznokci, a co więcej, nie uczulają. Poza tym patrząc na objętość buteleczki z lakierem, pod kątem ceny na pewno nie jest on bardzo drogi.

violet 
Początkująca

Wysłany: 2018-04-08, 21:31 

W moim przypadku idealnie sprawdzają się hybrydy od amerykańskiej firmy IBD, tak na marginesie mają bardzo fajne też żele UVLED.

Polecam
https://byviola.com.pl - Butik online - sklep z odzieżą damską
https://www.mk-cosmetics.pl - Profil hurtowni kosmetyków profesjonalnych

moniakucharczyk 
Coś już napisała

Wysłany: 2018-04-13, 23:33 

ja bardzo lubię lakiery marki inglot, ostatnio wyszła fajna kolekcja lakierów oddychających Agnieszki Radwańskiej. Mam w swojej kolekcji 3 z 6 kolorów. Bardzo fajna sprawa, lakiery moim zdaniem na medal, a i kolory bardzo fajnie wybrane.

Odpowiedz do tematu