Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: herbata, jaka, najlepsza

Jaka herbata najlepsza ?
Autor Wiadomość
martusia67 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-06-30, 20:43 Jaka herbata najlepsza ?

Jaka herbata jest najlepsza w wspomaganiu odchudzania i oczyszczania organizmu jednocześnie ? Z Waszego doświadczenia ???

kallina 
Użytkowniczka

Wysłany: 2017-07-09, 16:26 

Puehr i zielona. Oczyszczająco czystek i pokrzywa.
Ale powiem szczerze, ja tam po herbatkach efektu odchudzania nie zauważyłam :)

martusia67 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-07-13, 22:17 

A czy piłyście herbaty Big-Active bo tak wiele słyszałam i nich dobrego?

Delfinka 
Gaduła ;)

Wysłany: 2017-07-14, 00:59 

Bardzo lubię herbaty, według mnie te Big Active sprawdzają się jako herbaty funkcjonalne wspomagające nasze odchudzanie oraz oczyszczanie organizmu. Mi akurat smakuje ich herbata Active Burn która ma w składzie wiat hibiskusa (55%) , herbata Pu-Erh (12%), jabłko, nasiona guarany (7,5%) albo 4 x Super Slim Ziołowo – owocowa herbatka o smaku grejpfruta i trawy cytrynowej to kompozycja trzech składników aktywnych wspomagających dbanie o szczupłą sylwetkę. W składzie ma kwiat hibiskusa (58%), liść Yerba mate (20%), aromaty, jabłko, morszczyn (2,5%), herbata zielona (2%), trawa cytrynowa (2%), liść jeżyny, suszony sok grejpfrutowy (0,5%), suszony sok z owocu acai (0,5%).

Wspiera przemianę materii, redukcję wody z organizmu, usuwa zbędne produkty przemiany materii, a przy tym spala tkankę tłuszczową.

Odpowiedz do tematu