Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: biust, jak, zadbac

Jak zadbać o biust?
Autor Wiadomość
malgosiaczek 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2016-12-28, 15:53 

Ja stosowałam kremy ujędrniające ale nie było az takiego efektu jakbym oczekiwała. Zdecydowałam sie na zabieg ujędrniania biustu w Klinice Piękna w Warszawie http://joannagesicka.pl/cialo/ujedrnianie-biustu/ . Teraz jestem naprawdę zadowolona z moich piersi! Nabrały pięknych kształtów.

mojaplanetaroza 
Początkująca

Wysłany: 2017-01-10, 22:52 

Ja osobiscie tez jestem za natura i zawsze wybieram naturalne skladniki. Zuzzana25 ja tez polecam kokos. Obecnie stosuje olejek kokosowy 100% naturalny. Jest swietny. Zreszta nie tylko na biust ale rowniez na wlosy. I brawo dla kolezanki elwiras, ktora wspomniala bardzo wazna kwestie REGULARNE BADANIE PIERSI. A jaka tu metode wybrac najlepsza?

Szpital Pulsmed 
Coś już napisała
Właściciel szpitala

Wysłany: 2017-01-24, 15:14 

Piersi ujędrniamy za pomocą nowej technologii liftingu bezoperacyjnego, która polega na wszczepieniu, pod skórę, rozpuszczalnych nici. Są one wykonane z materiału, który wchłania się w ciągu ok. 6 miesięcy po wstrzyknięciu.

Klaudyna 
Początkująca

Wysłany: 2017-01-25, 11:32 

Podstawą są jednak dobrze dobrane biustonosze. Trzeba też pamiętać o tym, że z wiekiem rozmiar i kształt biustu się zmienia i od czasu do czasu warto przy doborze nowego stanika skorzystać z porad brafitterki.

Dorota25 
Felietonistka

Wysłany: 2017-02-23, 21:14 

Ojj tak, zgadzam się z poprzedniczkami... Wszystkie te zabiegi pielęgnacyjne na nic się zdadzą, jeśli nie będziemy badać piersi regularnie. Najlepiej w domu co miesiąc, lekarz ginekolog na wizycie też powinien to robić. Usg, mammografia, mojaplanetaroza nie wiem jakie metody masz na myśli. Ja badam piersi palcami, staram sie co miesiąc, chociaz zdarza mi się zapomnieć. Ale problem tutaj jest taki, że rak to nie zawsze guz, wiec nie każdą zmianę w piersiach da się wyczuć w ten sposób.

You 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-08-18, 19:40 

Jest takie urządzenie jak braster i służy do badania piersi w domu, on wykryje już 3mm zmianę w piersi. Będzie to dużo szybciej wykryta zmiana niż palpacyjnie, chociaż nie mówię lepiej palcami niż w cale, usg raz do roku. Najbardziej przerażające jest to, że kobiety bardziej się przejmują rozmiarem, jędrnością, asymetrią piersi niż ich zdrowiem, które przecież jest najważniejsze.

You 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-08-18, 19:42 

Jest takie urządzenie jak braster i służy do badania piersi w domu, on wykryje już 3mm zmianę w piersi. Będzie to dużo szybciej wykryta zmiana niż palpacyjnie, chociaż nie mówię lepiej palcami niż w cale, usg raz do roku. Najbardziej przerażające jest to, że kobiety bardziej się przejmują rozmiarem, jędrnością, asymetrią piersi niż ich zdrowiem, które przecież jest najważniejsze.

CathrynJaneway 
Gaduła ;)

Wysłany: 2017-09-10, 23:08 

Ja polecam Push Up od Floslek, mi bardzo fajnie podziałał

Odpowiedz do tematu