Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: jak, macie, sie, styl, swoj, ubieracie

Jak się ubieracie? Macie swój styl?
Autor Wiadomość
magdalenka 
Coś już napisała

Wysłany: 2009-09-18, 11:04 

Na co dzień do pracy oficjalnie garsonka, kostium itp... Po pracy zrzucam te niewygodne ciuchy. Wybieram jeansy, bluza, T-shirt Pumki i do przodu :mrgreen:

kamcia_18 
Coś już napisała

Wysłany: 2009-10-14, 22:38 

Jak idę na kurs tańca to bardzo lubię zakładać ciuchy Gatty. Świetnie się w nich czuję :).

milenka 
Gaduła ;)

Wysłany: 2009-12-13, 11:39 

Ja lubię jeansy rurki, jakieś ładne bluzeczki , ale nie sportowe lub tuniki, nigdy też nie zakładam butów sportowych( chyba,że pod domem), nawet na zakupy, wolę eleganckie pantofelki

Balbinka 
Coś już napisała

Wysłany: 2010-01-03, 14:02 

Ja lubię bardzo stonowanie i raczej gustownie. Raczej patrzę na to, co kupuję i co na siebie wkładam. Lubię markowe ciuchy, szczególnie ZARA i MANGO, ale jak mam trochę mniej funduszy to wystarczy H&M (ale ten bardziej elegancki). Mam też drugą stronę swojej odzieżowej osobowości, bo bardzo lubię trampki, czarną skórę, rurki, t-shirt i.... sruu na koncert rockowy :-D

ewelynka69 
Beauty Forum TEAM

Pomogła: 9 razy
Wysłany: 2010-01-15, 15:33 

W zimie, gdy jest tak ślisko, o wiele wygodniej jest nosić płaskie buciki bądź na delikatnym obcasiku. I moda z wygodą może mieć wiele wspólnego :-D

Anelka

Wysłany: 2010-01-15, 18:35 

ewelynka69 napisał/a:
I moda z wygodą może mieć wiele wspólnego :-D

Zgadzam się! Mi się zawsze podobały te kozaki oficerki - niski obcas, a jakie ładne... :) Przynajmniej moim zdaniem :-)

Anula 
Beauty Forum TEAM

Pomogła: 13 razy
Wysłany: 2010-01-15, 20:13 

Pewnie, że ładne :) zresztą w zimie można poszaleć z jakimś fajnym ciepłym i do tego ładnym szaliczkiem :) i już jest modnie :mrgreen:

Fleur 
Użytkowniczka

Wysłany: 2010-02-11, 21:28 

Ja mam na co dzień raczej sportowy styl, ale mam kilka eleganckich ciuchów w szafie. Lubię markowe ubrania. Niezależnie czy sportowe czy eleganckie. Nie chodzi tylko o metkę, ale o jakość i krój. Czuję się w nich bardziej atrakcyjna i pewna siebie.

joanna_c 
Początkująca

Wysłany: 2010-02-12, 11:52 

Ubieram się modne ;-)
Choć w zimie wolę utrzymywać ciepło, niż się przejmować tym, jak wyglądam, dlatego zakładam parę swetrów naraz :mrgreen:

indywidualistka 
Początkująca

Wysłany: 2011-09-13, 15:59 

Styl vintage - dla mnie rewelacja i sposób na oryginalność ;)

Amaranta 
Gaduła ;)
Twisted girl ;)

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2011-09-17, 10:25 

Również preferuję styl vintage. Wiele marek wraca teraz do niego, można także mnóstwo oryginalnych rzeczy wyszperać w second handach :) Uwielbiam sukienki baby- doll, motywy kwiatowe, groszki, staromodną biżuterię i chusty:)

Ubieram się też w stylu lekko hippie- rozkloszowane spódnice i ściągane przy dekolcie bluzki lub tuniki i dzinsy, opaski na włosach, etno biżuteria etc. To taki bardziej luzacki niezobowiązujący wariant mojego stylu :D

E-lejdis 
Użytkowniczka

Wysłany: 2011-12-02, 13:36 

Ja z kolei nie lubie stylu vintage,ale myślę że ten mój jest po prostu normalny i juz :-) Chodze w tym w czym czuje się zwyczajnie wygodnie. To jest najważniejsze.

onslaught 
Gaduła ;)

Wysłany: 2013-04-26, 21:07 

Raczej wolę tak luźniej się ubierać, zwykłe spodnie, bluza czy sweterek, bluzka, bez różnicy czy z dekoltem, czy prosta czy może tunika, i do tego sportowe buty. Zdarza mi się ubrać bardziej elegancko, że tak powiem, lecz osobiście wolę ten luźny i trochę sportowy styl.

HolderDrogeria 
Użytkowniczka

Wysłany: 2013-06-16, 10:44 

Na pewno każda z nas ma swój styl,to też zależy od rodzaju naszej pracy bo na co dzień chodzimy ubrani raczej elegancko,sytuacja tego wymaga. Z kolei w wolnym czasie wolę luźny strój,często dres po domu lub na wyjście jeansy i t-shirt.

onslaught 
Gaduła ;)

Wysłany: 2014-07-13, 20:37 

Mam dość mieszany styl. Raz mogę ubrać dresy, a innego razu minispódniczkę. Ale jest trochę rzeczy, których bym nie ubrała, m.in. są to dzwony, kolorowe baleriny czy "kolorowe martensy". W ostatnim czasie większość moich zestawów ubraniowych składają się z ciemnych ubrań. Poza tym nie mam więcej "zasad", jeśli chodzi o mój styl i ubiór.

Odpowiedz do tematu