Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: jak, poradzic, sobie, trwalej, wlosami

Jak poradzić sobie z włosami po trwałej ??
Autor Wiadomość
scralett 
Początkująca

Wysłany: 2009-06-21, 00:09 Jak poradzić sobie z włosami po trwałej ??

Miałam zniszczone włosy już wcześniej, często prostowałam i rozjaśniałam. Jakiś tydzień temu wymyśliłam trwałą. Loki są ładne jak są mokre... Ale jak wyschną to koszmar. Wyglądam jak miotła. Nie da się wyprostować bo jest jeszcze gorzej. Daje dużo odżywek i wczoraj załozyłam sobie nawet na noc czepek z odżywką i były w miarę ładne włosy dopóki nie dopadł mnie deszcz...
Pomóżcie co zrobić, jakieś wypróbowane odżywki, maseczki na tak zniszczone włosy ?? !

Anula 
Beauty Forum TEAM

Pomogła: 13 razy
Wysłany: 2009-06-21, 11:16 

Ja nigdy nie miałam trwałej, ale moja koleżanka tak, więc zapytałam jej jakich kosmetyków używała.

Miała Perm Energy Mask - Maska do włosów po trwałej
Z tej serii jest też szampon, ale go nie stosowała.

scralett 
Początkująca

Wysłany: 2009-06-21, 12:03 

a nie wiesz za ile można go kupić ??

Anula 
Beauty Forum TEAM

Wysłany: 2009-06-21, 12:30 

Jak patrzyłam na necie to ceny wahają się od ok 50 paru zł do 80zł :/ sporo. Może w sklepie fryzjerskim będzie lepsza cena, warto sprawdzić :) Albo poszukać czegoś tańszego, w końcu na rynku jest sporo kosmetyków :)

scralett 
Początkująca

Wysłany: 2009-06-21, 12:31 

a co myślicie o WAXIE ,albo może znacie jakieś domowe sposoby na odżywienie włosów?? szkoda wydawać mi tyle kasy a nie wiadomo jaki będzie rezultat

Anula 
Beauty Forum TEAM

Wysłany: 2009-06-21, 12:40 

Na necie znalazłam "Kallos maseczka do włosów farbowanych, rozjaśnianych i po trwałej ondulacji 1000 ml" Cena ok 20zł :) Ja maseczki Kallosa sobie chwalę :)

nocandygirl 
Powieściopisarka

Pomogła: 5 razy
Wysłany: 2009-06-23, 12:28 

scralett napisał/a:
a co myślicie o WAXIE ,albo może znacie jakieś domowe sposoby na odżywienie włosów?? szkoda wydawać mi tyle kasy a nie wiadomo jaki będzie rezultat

WAX jest super, jak najbardziej polecam, ale nie kupuj tego do włosów blond bo troch ę wysusza, kup ten uniwersalny [wbrew temu, co większość myśli on nie jest do brązowych :-P ], po nim włosy są mięciutkie :)

polecam też szampon i ogólnie całą serię Seboradin Regenerujący [przeznaczony do włosów zniszczonych zabiegami, np. trwała ondulacja, farbowaniem, suchych i "bez życia". ], bo jest naprawdę świetna :-D

kngz 
Gaduła ;)

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2009-06-25, 19:23 

Popieram nocandygirl, też używałam tej maski, jest rewelacyjna na zniszczone włosy. Tylko po pierwszym zastosowaniu (umyciu włosów) nie spełniła ta maska moich oczekiwań i pomyślałam, że jest przereklamowana :-/ ale nie poddałam się i używałam dalej, z każdym myciem efekt był coraz lepszy, fajnie jest też po nałożeniu tej maski nałożyć foliowy czepek i podgrzać szuszarką, taka mała kuracja domowa ;-)
Teraz mam z Kallosa maskę do włosów Placenta, też bardzo mi służy.

Odpowiedz do tematu