Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: gaca, system

Gaca System
Autor Wiadomość
Vega 
Gaduła ;)

Wysłany: 2014-02-26, 11:41 Gaca System

Dziewczyny ostatnio byłam na spotkaniu związanym właśnie z nowym stylem odchudzania Gaca System i z tego co wiem cały schemat odchudzania polega na mądrym podejściu do tematu odchudzania, trzeba mieć świadomość, że tylko połączenie kilku czynników pozwoli Nam na osiągnięcie pełnego sukcesu, każdy z Nas musi mieć świadomość tego, że aby schudnąć i przede wszystkim utrzymać efekty odchudzania trzeba odchudzać s się z głową i pojąć pewne zasady, które właśnie Gaca System opracował i podsuwa Nam gotową receptę. Wiem że w Lublinie już to działa, czy któraś z Was podjęła to wyzwanie i ćwiczy z Nimi, jakie osiągnęłyście efekty, możecie coś na ten temat powiedzieć?

Sophia 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2014-05-31, 11:27 

Ja nie ćwiczyłam, ale oglądałam chyba PnŚ i była właśnie rodzina, która odchudza się u Gacy. Efekty osiągnęli rewelacyjne, a cały czas są w trakcie całego procesu. Na pewno taka kompleksowa opieka to dobry pomysł dla osób, które nie radzą sobie z wagą.

Vega 
Gaduła ;)

Wysłany: 2014-06-09, 22:55 

z pewnoscią pod dobra opieką są w stanie osiągnąć dobry efekt na dłużej, ale przyznam Ci rację efekty naprawdę są zdumiewajace.

Delfinka 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2014-06-10, 17:29 

Sama niestety nie korzystam ale słyszałam jak najbardziej pozytywne opinie. Ogólnie jego oferta wygląda bardzo kusząco zwłaszcza że rzeczywiście chudnie się z głową , jest się cały czas pod okiem specjalistów nawet jeśli ma się problem z motywacją oni wspomogą. :)

Vega 
Gaduła ;)

Wysłany: 2014-06-10, 22:45 

Delfinka znasz dokładnie żałożenia systemowego odchudzania według Konrada Gacy? Widzę że interesujesz się tym tematem, skąd pochodzisz, byłaś keidyś na spotkaniu w Gaca Centrum?

Delfinka 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2014-06-30, 15:40 

Aż takich konkretów to nie znam :) jedynie co to przejrzałam stronkę, poczytałam na necie :) i usłyszałam kilka opinii od znajomych poza tym Gaca z tego co się orientuje był byłym kulturystą i finalistą Wellness Fitness :) także na pewno wiedzę ma skoro sam potrafił doprowadzić się do obecnej kondycji. Tematem owszem interesuje się gdyż mój narzeczony zajmuje się kulturystyką także i ja mimowolnie w tym siedzę tylko mnie interesuje właśnie odchudzanie/diety na redukcje.

Sorcia że tak późno odpowiadam :) ale nie zauważyłam wcześniej.

e-Fontanna_pl 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2014-06-30, 18:23 

Szczerze mówiąc to także pierwsze słyszę na temat takiego systemu,więc każdy szczegółów byłby miel widziany. Nie wiem czy to kolejna pusta nowość czy faktycznie coś w tym jest.. Ja skłaniam się ku tradycyjnym metodom,czyli dieta plus ćwiczenia.

Vega 
Gaduła ;)

Wysłany: 2014-06-30, 22:17 

nie wiem czy czytałaś moze artykuły nt. rodziny Ksiażków która na tej diecie schudła 40 kg w 2 tyg, to jest dowód na istnienie i działanie tej diety.

magalenka 
Początkująca

Wysłany: 2014-07-23, 12:14 

koleżanka korzystała z siłowni i diety u Gacy i skuteczność jest bardzo duża, ale niestety to nie jest dieta dla wszystkich, początki są najgorsze, bo jedzenie jest bardzo monotematyczne, później można je co raz bardziej urozmaicać

Vega 
Gaduła ;)

Wysłany: 2014-07-28, 21:03 

jak to na każdej diecie, na początku nigdy nie jest dobrze, bo odchudzamy się a nie widać efektów, ale nie ma się co zrażać bo na samym początku zawsze jest ciężko. Ale ja kg zaczną Nam spadać to wtedy będziemy usatysfakcjonowani. Ja wiem jak dużo kg i to bez efektu jojo można stracić.

Sophia 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2014-08-30, 22:36 

Vega zdecydowałaś się wreszcie na odchudzanie w Centrum?

Odpowiedz do tematu