Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: gaca, system

Gaca System
Autor Wiadomość
Vega 
Gaduła ;)

Wysłany: 2014-02-26, 11:41 Gaca System

Dziewczyny ostatnio byłam na spotkaniu związanym właśnie z nowym stylem odchudzania Gaca System i z tego co wiem cały schemat odchudzania polega na mądrym podejściu do tematu odchudzania, trzeba mieć świadomość, że tylko połączenie kilku czynników pozwoli Nam na osiągnięcie pełnego sukcesu, każdy z Nas musi mieć świadomość tego, że aby schudnąć i przede wszystkim utrzymać efekty odchudzania trzeba odchudzać s się z głową i pojąć pewne zasady, które właśnie Gaca System opracował i podsuwa Nam gotową receptę. Wiem że w Lublinie już to działa, czy któraś z Was podjęła to wyzwanie i ćwiczy z Nimi, jakie osiągnęłyście efekty, możecie coś na ten temat powiedzieć?

Sophia 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2014-05-31, 11:27 

Ja nie ćwiczyłam, ale oglądałam chyba PnŚ i była właśnie rodzina, która odchudza się u Gacy. Efekty osiągnęli rewelacyjne, a cały czas są w trakcie całego procesu. Na pewno taka kompleksowa opieka to dobry pomysł dla osób, które nie radzą sobie z wagą.

Vega 
Gaduła ;)

Wysłany: 2014-06-09, 22:55 

z pewnoscią pod dobra opieką są w stanie osiągnąć dobry efekt na dłużej, ale przyznam Ci rację efekty naprawdę są zdumiewajace.

Delfinka 
Użytkowniczka

Wysłany: 2014-06-10, 17:29 

Sama niestety nie korzystam ale słyszałam jak najbardziej pozytywne opinie. Ogólnie jego oferta wygląda bardzo kusząco zwłaszcza że rzeczywiście chudnie się z głową , jest się cały czas pod okiem specjalistów nawet jeśli ma się problem z motywacją oni wspomogą. :)

Vega 
Gaduła ;)

Wysłany: 2014-06-10, 22:45 

Delfinka znasz dokładnie żałożenia systemowego odchudzania według Konrada Gacy? Widzę że interesujesz się tym tematem, skąd pochodzisz, byłaś keidyś na spotkaniu w Gaca Centrum?

Delfinka 
Użytkowniczka

Wysłany: 2014-06-30, 15:40 

Aż takich konkretów to nie znam :) jedynie co to przejrzałam stronkę, poczytałam na necie :) i usłyszałam kilka opinii od znajomych poza tym Gaca z tego co się orientuje był byłym kulturystą i finalistą Wellness Fitness :) także na pewno wiedzę ma skoro sam potrafił doprowadzić się do obecnej kondycji. Tematem owszem interesuje się gdyż mój narzeczony zajmuje się kulturystyką także i ja mimowolnie w tym siedzę tylko mnie interesuje właśnie odchudzanie/diety na redukcje.

Sorcia że tak późno odpowiadam :) ale nie zauważyłam wcześniej.

e-Fontanna_pl 
Użytkowniczka

Wysłany: 2014-06-30, 18:23 

Szczerze mówiąc to także pierwsze słyszę na temat takiego systemu,więc każdy szczegółów byłby miel widziany. Nie wiem czy to kolejna pusta nowość czy faktycznie coś w tym jest.. Ja skłaniam się ku tradycyjnym metodom,czyli dieta plus ćwiczenia.

Vega 
Gaduła ;)

Wysłany: 2014-06-30, 22:17 

nie wiem czy czytałaś moze artykuły nt. rodziny Ksiażków która na tej diecie schudła 40 kg w 2 tyg, to jest dowód na istnienie i działanie tej diety.

magalenka 
Początkująca

Wysłany: Wczoraj 12:14 

koleżanka korzystała z siłowni i diety u Gacy i skuteczność jest bardzo duża, ale niestety to nie jest dieta dla wszystkich, początki są najgorsze, bo jedzenie jest bardzo monotematyczne, później można je co raz bardziej urozmaicać

Odpowiedz do tematu