Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: gabinet, slask, stomatologiczny

Gabinet stomatologiczny - śląsk
Autor Wiadomość
alice 
Początkująca

Wysłany: 2011-05-31, 14:29 Gabinet stomatologiczny - śląsk

Chcę zmienić mojego dentystę. Poproszę o namiary na sprawdzonych, wykwalifikowanych i posiadających odpowiednie zaplecze techniczne lekarzy w województwie śląskim. Pozdrawiam!

Man 
Początkująca

Wysłany: 2011-06-08, 15:10 

Przecież łatwo takowe znaleźć w Google. Wpisz w przeglądarkę dentysta na śląsku i masz całą masę adresów.

karmelowa 
Użytkowniczka

Wysłany: 2011-08-08, 15:00 

ale lepiej się zapytać i iśc do jakiegoś poleconego a nie trafić do byle jakiego pierwszego z listy google, ja słyszałam od znajomych , że dobry jest gabinet w Katowicach Brynowie na Brynowskiej 86 , możesz sobie wejść tez na ich strone stomatologia-brynow.pl i tam jest dobre miejsce dla dzieci, robią tez stomatologię estetyczna także to jest polecany gabinet

apc-Cosmetics 
Użytkowniczka

Wysłany: 2011-09-05, 13:46 

Moim zdaniem najlepiej byłoby zapytać się o dentystę z Krakowa,na forum społecznościowym miasta Kraków. Przecież mieszkańcy będą się najlepiej orientować w tych sprawach.

tolcia 
Powieściopisarka

Wysłany: 2016-05-11, 10:37 

Jeśli odpowiada Wam Chorzów, to polecam, zobaczcie to - http://www.stomatologia-stencel.pl/ Świetny standard, wyposażenie, specjaliści i jakościowe usługi. Ale to też wszystko zależy od tego, jakie macie oczekiwania. Najlepiej wybrać się na konsultacje - tam wam wszystko powiedzą.

dana 
Początkująca

Wysłany: 2017-07-17, 11:45 

Ja jedynie orientuję się w Gliwicach, więc polecam Vita-dent. Mają szeroką ofertę od wybielania po protetyka gliwice http://vita-dent.gliwice.pl/protetyka/ Polecam tam zajrzeć. Chodzę do nich nie pamiętam już ile, ale nigdy się nie zawiodłam ;)

Odpowiedz do tematu