Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: czy, figurena, odchudzaniu, przy, zastosowac

Zamknięty przez: pati
2015-05-12, 21:17
Figurena - czy zastosować przy odchudzaniu?
Autor Wiadomość
Chickitta 
Początkująca

Wysłany: 2015-02-11, 15:18 Figurena - czy zastosować przy odchudzaniu?

Na początku była waga...

Waga stała w mojej łazience i nieubłaganie wskazywała 67 kg przy wzroście 162... Nie pomogło zdejmowanie wszystkiego co się dało... Nagle okazało się, jak mało ważą ubrania, a jak dużo JA!!!
Co robić? Jeść albo czy nie jeść - oto jest pytanie...
Po raz pierwszy w życiu zaczęłam się interesować tym, ile kalorii mają lody czy pyszny obiadek. Wkrótce stałam się domorosłym ekspertem od ich liczenia, ale waga ani drgnęła. Moje wyobrażenia na temat tego, że po tygodniu odmawiania sobie słodyczy osiągnę talię osy legły w gruzach. Zapisałam się więc na siłownię, żeby mieć motywację do ćwiczeń, ale zwykle:
1. nie miałam czasu
2. padał deszcz
3. bolał mnie brzuch
4. przyszła koleżanka
5. znowu nie maiłam czasu...

Znalazłam w internecie informacje o suplemencie figurena slim nie lubię jednak kupować kota w worku i stąd ten wątek. Proszę o opinię osób które miały doświadczanie z tym preparatem

Gość
Wysłany: 2015-02-12, 14:27 Jest ok !

Zdecydowałam się na te tabletki bo mają najbardziej naturalny skład ze wszystkich jakie sprawdzałam. Jestem z nich baaaardzo zadowolona chociaż nie zrzuciłam 10kg w pierwszym miesiącu jak niektórzy, za to udało się zrzucić 6kg. Teraz jestem po 2 miesiącach kuracji i na wadze mam o 11 kg mniej. Polecam je wszystkim którzy świadomie podchodzą do suplementów i decydują się na naturalność i jakość.

Gość
Wysłany: 2015-02-13, 13:51 Zaskoczona

Nie wierzyłam z działanie jakichkolwiek suplementów diety na odchudzanie, figurena jednak mnie pozytywnie zaskoczyła, od pierwszych dni stosowania nie czułam głodu i ssania jakie mnie napadało zawsze pod wieczór a to na pewno już duży plus przede wszystkim przy utrzymaniu zaleceń diety stosowanie równolegle z suplementacją. W drugim tygodniu stosowania mój metabolizm znacznie przyśpieszył, zauważyłam to po częstotliwości wypróżniania, na początku myślałam że coś jest nie tak ale lekarz mnie uspokoił. Obecnie jestem po miesiącu stosowania od tego czasu schudłam całe 7 kg - efekt naprawdę mnie zaskoczył ale przede wszystkim zadowolił. Dodam że oprócz diety uprawiam również małą aktywność fizyczną, 2 razy w tygodniu tańczę sambę

Gość
Wysłany: 2015-02-16, 13:53 

Próbowałam schudnąć na deficycie kalorycznym jednak, tak mnie osłabiła ta dieta że zrezygnowałam. Zrobiłam sobie przerwę z jakimikolwiek dietami przez 1 miesiąc i niestety ale przytyłam jakieś 5 kg dodatkowo tak więc deficytu nie polecam nikomu chyba że pod okiem dietetyka. Po tym miesiącu zdecydowałam że włączę do mojej nowej kuracji jakiś sprawdzony suplement, popytałam koleżanki które już próbowały kilku i właśnie poleciły mi figurene. Na tą chwilę odchudzam się tak aby nie przekraczać wymaganego zapotrzebowania kalorycznego ale oczywiście nie karmię się świństwem, unikam cukru i słodyczy, do tego wszystkiego biorę 2 kapsułki figureny dziennie, efekt? W 2 tygodnie schudłam już 4 kg :)

urszulla 
Coś już napisała

Wysłany: 2015-02-26, 13:58 

Twoim największym problemem jesteś Ty sama. Tabletki nie wiele tutaj pomogą. Musisz być bardziej zmotywowana, powodzenia :)

heweea 
Coś już napisała

Wysłany: 2015-03-12, 18:04 

Witam drogie piekne panie:D

Ja takze jestem na diecie...od jakis 8 lat:D odchudzam sie prawie caly czas, ale...nie chudne;/ Jednak w koncu postanowilam to zmienic - bo ile mozna miec te 18kg nadwagi?;/
Zdecydowalam sie na bieganie kilka razy w tygodniu i do tego wspomagam sie stosujac therm line fast. Postawilam na ten suplement diety, poniewaz ma w swoim skladzie tylko naturalne skladniki, no i zawiera kofeine:>

Jest dobrze! Juz tylko 16kg nadwagi zostalo!:)

Gość
Wysłany: 2015-04-08, 14:09 Ciekawy produkt inny niż te które można znaleźć w sklepach.

Ciekawy produkt inny niż te które można znaleźć w sklepach. Jeśli dbamy o resztę, przede wszytskim nie obżeramy się, na pewno pomoże nam schudnąć. Ja schudłam 8 kg w 2 miesiące. Niby to nie tak dużo, ale uważam, że to bardzo "zdrowy" wynik.

Gość
Wysłany: 2015-04-09, 09:21 

hej kupiłam niedawno figurene, nie chcę zapeszać ale coś się dzieje. Na wagę jeszcze nie staję, zmierzyłam się jednak i o dziwo jest 2 cm mniej -> szok. Strasznie sie cieszę, oby tak dalej. Jeść też mi się nie chce ta jak przed rozpoczeciem kuracji i ogólnie jest dobrze. Korci mnie ta waga, ale poczekam może jeszcze kilka dni.

Gość
Wysłany: 2015-04-10, 09:43 

Schudłam po dwóch tygodniach 4,3 kg po figurenie. Nie zmieniłam ani trybu życia ani diety. Jadłam tak jak zawsze

Gość
Wysłany: 2015-04-13, 12:32 

Mam pytanie do stosujących figurene czy jak czasem skusze się na coś słodkiego albo z koleżanka wypiję na spotkaniu buteleczkę winka to czy całą kurację szla..g trafi czy można sobie robić czasem małe przyjemności?

Gość
Wysłany: 2015-04-15, 11:39 

Nie aż takiego rygoru żeby czasem sobie nie zrobić przyjemności. Tylko nie przesadzaj z częstością tych spotkań z winkiem i będzie dobrze :)

Gość
Wysłany: 2015-04-22, 12:13 

Sama borykałam się z problemem nadwagi. Po zastosowaniu Figureny miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie). Nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiej. "Figurena" w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowa dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników.

ViBio 
Użytkowniczka
ViVio pl

Wysłany: 2015-04-22, 14:49 

Niezły kit.... właściwie mam wrażenie, że pisany jako gość przez jedną osobę.

Chcesz zmniejszyć łaknienie? Jest na to mnóstwo sposobów wykorzystując naturalne produkty, a nie jakieś tabletki.

Dramat.

heweea 
Coś już napisała

Wysłany: 2015-04-28, 19:06 

Ja stosuje therm line fast i jestem zadowolona. Po pierwsze zawiera same naturalne składniki więc jest bezpieczny dla zdrowia a po drugie jest naprawdę skuteczny - w ciągu 2 miesięcy zrzuciłam prawie 5 kg bez zbędnego wysiłku i morderczej diety.

Gość
Wysłany: 2015-04-29, 13:01 

U mnie faktycznie figurena dała dużo, wcześniej mogłam liczyć na spadek do 0,5 kg tygodniowo. Nie zmieniając zupełnie nic w swojej diecie a dołączając tylko figurena udaje mi się teraz chudnąć 1,5kg tygodniowo.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi