Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: kosmetyki, nantes, prezent, swieta

Fajny prezent na święta!:D
Autor Wiadomość
zosiek 
Początkująca

Wysłany: 2017-10-17, 16:02 

A ja uwielbiam dostawać kosmetyki, jeszcze jak są to kosmetyki z serii Barwa. Odpowiadają mojej skórze, nie uczulają, ponieważ stworzone są na naturalnych ekstraktach, dają taką wyjątkową świeżość, mają po prostu dobrą jakość. Moi bliscy wiedzą już o nich i kiedy zbliżają się święta pytają o stronę do sklepu https://sklep.barwa.com.pl/ żeby mogli złożyć zamówienie.

Blondyna0000 
Początkująca

Wysłany: 2017-10-28, 13:49 

https://start.avonpolska.pl/avon-zapisy-zamowienia-dostawy

maria-awaria 
Coś już napisała
maria-awaria

Wysłany: 2017-11-07, 15:50 

Odkąd mam blisko rossmanna najczęściej tam kupuje kosmetyki. Bardzo często maja promocje.

kosmo12 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-11-19, 19:37 

ja uwielbiam sama byc zaskakiwana jesli chodzi o prezenty, wiec i innym staram sie zawsze wymyslac cos oryginalnego a jednoczesnie bardzo praktycznego. zawsze dobrze sprawdza sie odziez. bratu chyba kupie jakas fajna bluze z kapturem bo widze ze ma tylko 1 w ktorej chodzi non stop. zreszta trafilam na stronke karoka.pl i zakochalam sie we wzorach ubran. wizualizacje wygladaja jak prawdziwe - dodatkowo material to sama bawelna wiec nie straci na jakosci po praniu. siostra pewnie standardowo dostanie jakies kosmetyki albo jakis bon na silownie

małe_licho 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-11-20, 11:05 

Lubię duże prezenty złożone z wielu małych. :D

basia23 
Początkująca

Wysłany: 2017-11-21, 12:39 

A ja bym kupiła koszulki z nadrukami. Są bardzo praktyczne i ludzie bardzo często w nich chodzą ;)

zobaczcie np. ten wzór :)

Kod:
https://www.printlander.pl/designs/3029

Selina45 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-11-30, 19:56 

Zestaw startowy z Neonail przyda się na pewno nie jednej dziewczynie :D Ceny zrobili naprawdę dobre, aż szkoda nie skorzystać. Dla siebie na razie kupowałam bombkę (z Sexy Red), ale do zestawu Premium przymierzam się dla przyjaciółki.

sandra.k 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-12-03, 18:14 

Ja sama uwielbiam dostawać perfumy, kosmetyki lub prezenty wykonane przez osobę, która go daje. To zawsze pozostanie urocze ;)
Aczkolwiek ja sama zamawiam często prezenty przez internet, bo mam możliwość sprawdzenia wtedy kilku stron, porównania cen a do tego mogę szukać różnych rzeczy :)

Jakby ktoś był zainteresowany zakupami przez internet to polecam stronę www.alejapromocjipl, skorzystałam już kilka razy i zaoszczędziłam :D ( c oczywiście i tak wydałam :-D )

patrycjaaa 
Początkująca

Wysłany: 2017-12-06, 09:29 

Ja przed świętami sama sobie zrobiłam kilka prezentów między innymi tutaj http://ekskluzywna.pl/bielizna-nocna-damska kupiłam dwie fajne koszulki nocne, bo było mega promo akurat, warto czasami śledzić promocję.

Lagenko_pl 
Miłośniczka forum

Wysłany: 2017-12-06, 11:01 

Moim zdaniem bardzo fajnym i zarazem trafnym pomysłem na świąteczny prezent będą kosmetyki, ale te w 100% naturalne i skuteczne, np od Colway :)

basia23 
Początkująca

Wysłany: 2017-12-07, 10:47 

A móze coś z ubrań? Wczoraj na takeitizi (taki tam portal dla kobiet o stylu życia itd) znalazłam wpis dotyczący koszulek z nadrukami. Co najlepsze dowiedziałam się wiecej i np. na stronie z tymi koszulkami jest kreator i sobie wrzucamy tam jaką chcemy grafikę i sklep drukuje nam koszulki. Sama zastanawiam się nad kupnem ale do świąt mam jeszcze kawałek.

zobaczcie same wpis i poczytajcie :-P

Kod:
http://www.takeitizi.pl/koszulki-nadrukiem-pomysl-spersonalizowany-prezent/

Odpowiedz do tematu