Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: eleganckie, kolczyki

Eleganckie kolczyki
Autor Wiadomość
krystina2805 
Początkująca

Wysłany: 2018-03-20, 21:56 Eleganckie kolczyki

Witam, bardzo podoba mi się to forum, ponieważ jest tu mnóstwo ciekawych informacji na temat
urody, zdrowia i mody.Chciałabym kupić sobie na wiosnę jakiejś ładne kolczyki niestety nie spotkałam w ostatnim czasie żadnych kolczyków, które "wpadłyby mi w oko".Dlatego postanowiłam poszukać eleganckich i ciekawych wzorów w internecie natrafiłam na interesującą stronę z biżuterią https://touspolska.pl/bizuteria/kolczyki/q/material/masa-perlowa,28
Przyznam, że wybór jest spory i wzory bardzo oryginalne.Bardzo spodobały mi się serduszka z masy perłowej co sądzicie o moim wyborze?Mam problem, ponieważ nie mogę się zdecydować dlatego zwracam się do Was z prośbą o opinie. Chętnie skorzystam z Waszych sugestii na temat wyboru moich kolczyków.Życzę Wam miłego wieczoru .

zazdrostka 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2018-04-23, 21:06 

Tu jest spory wybór ciekawych kolczyków https://www.apart.pl/bizuteria/kolczyki

Odpowiedz do tematu