Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: dobry, fryzjerski, salon, tani, w-wie

Dobry i tani salon fryzjerski w W-wie?
Autor Wiadomość
nikolala89 
Początkująca

Wysłany: 2012-03-16, 00:50 

a może zagęszczanie włosów> spróbuj, bo warto! ja mam zagęszczone i wreszcie nie wstydzę się swojego wyglądu, naprawdę za niewielką cenę można poddać się przyjemnemu zabiegowi i od razu widać efekty, a wcześniej też ładowałam w suplementy, zresztą poczytaj sobie o tym to się dowiesz
zajrzyj na internet Beauty for You, tam mają wszystko opisane
jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość

[ Dodano: 2012-03-16, 01:50 ]
Witajcie drogie kobietki. Powiem Wam, że moje doświadczenia z przedłużaniem włosów są bardzo duże. Korzystałam już trzykrotnie z tego zabiegu, niestety nie zawsze efekt jaki uzyskiwała moja fryzjerska był zadowalający dla mnie. Poza tym musicie uważać na niektóre Panie zajmujące się tym dodatkowo – jako zajęciem na weekendy i tanim sposobem na zarobienie pieniędzy. Raz dałam się tak naciągnąć. Teraz nauczona na swoich błędach mogę z całą stanowczością polecić Wam jak nie dać się oszukać.
Po pierwsze proponuję poczytać co nie co o samym zabiegu i metodach jakich można użyć. Zajrzyjcie koniecznie na Beauty for You. Tam można wszystko na spokojnie przeczytać, jest opisane każde z rodzajów przedłużania. Potem dopiero zastanówcie się i zadecydujcie co będzie dla Was najlepsze.
Chętnie doradzę i powiem Wam jak takie włosy potem pielęgnować – nie jest trudne, ale trzeba znać tajniki i odpowiednie sposoby.

Makowiecka 
Początkująca

Wysłany: 2012-09-27, 08:09 

Anula napisał/a:
Na grouponie/gruperze itp, są bardzo fajne oferty, po dużo niższej cenie ;) ustawiasz tylko swoje miasto i czekasz na ofertę, która wpadnie Ci w oko ;)

Ja mam opory z korzystania z tego typ ofert jeśli chodzi o salony fryzjerskie... Obawiam się, że 50% taniej będzie oznaczało 50% gorzej... Klienci "z kuponami" to klienci drugiej kategorii, bo na nich fryzjer o wiele mniej zarabia, mogą mieć problemy z umówieniem się na wizytę w salonie w dogodnym dla nich terminie.

tolcia 
Powieściopisarka

Wysłany: 2014-05-16, 09:59 

Te same kosmetyki co do salonów fryzjerskich można kupić normalnie w sieci - fryzomania.pl/category/kosmetyki-do-wlosow?horizontal Nie każdy jest wybitny - porównujcie sobie składy, nie jest powiedziane, że każdy kosmetyk przygotowany pod salon, będzie idealny.

uRadka_pl 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2014-06-11, 12:03 

Jeżeil chodzi o dobry salon w Warszawie to wg mnie nie warto oszczędzać i czasem lepiej dołożyć a mieć pewność,że jesteśmy w dobrych i fachowych rękach fryzjera który posiada jakąś wizję.

tolcia 
Powieściopisarka

Wysłany: 2014-07-09, 13:57 

Jeszcze tutaj masz część tych kosmetyków w dobrej cenie - pro-sprzet.pl/category/kosmetyki-do-wlosow Starajcie się szukać konkretnych produktów z dobrym składem.

uRadka_pl 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2014-07-23, 16:10 

I dodam jeszcze ze w dobrych sklepach które zajmują się artykułami do fryzjerstwa,tam spotkasz szeroki wybór tych sprawdzonych kosmetyków i rzecz jasna cena też nie będzie zawyżona.

AlinaWAW 
Początkująca

Wysłany: 2015-11-06, 17:16 

Na Ursynowie przy al. KEN 36A, znajduje się salon Gnatyshyn w którym pracuje fryzjer Mateusz. Bardzo kreatywny i twórczy stylista, który po prostu ma pomysł na fryzurę dla klienta.

malgosiaczek 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2015-12-20, 14:42 

a może orientujecie się czy w pobliżu Warszawy jest jakaś http://hairandbody.com.pl]hurtownia fryzjerska ? I czy trzeba miec salon aby tam kupowac czy można też robić zakupy nie mając działalności?

marcysia123 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2016-01-26, 21:08 

Ja od siebie mogę polecić z czystym sumieniem salon Marco Aldany ( http://www.marcoaldany.pl]http://www.marcoaldany.pl ) . Niedawno otworzyli na Romera, wcześniej chodziłam do Blue City. Zawsze chętnie coś doradzą, zarówno w kwestii strzyżenia jak i koloryzacji. Pani Gosia to profesjonalistka, zna się na rzeczy. W dzisiejszych czasach ciężko znaleźć dobrego fryzjera, a od nich nigdy nie wyszłam niezadowolona.

KaMa 
Początkująca

Wysłany: 2016-02-18, 12:27 

Ja się mogę pochwalić i zaproponować fajny salon! W tygodniu wybrałam się do fryzjera http://www.jeanlouisdavid.pl/salon-fryzjerski/znalezc-fryzjera]http://www.jeanlouisdavid.pl/salon-fryzjerski/znalezc-fryzjera który poleciła mi koleżanka w pracy, która miała podobny problem jak Ja, ciagle nie mogłam trafić na fajnego fryzjera i zawsze po wyjściu coś mi w mojej fryzurze nie pasowało... Teraz wyszłam meega zadowolona, wiec z czystym sumieniem mogę go polecić! ;-)

anna_nawoj 
Użytkowniczka

Wysłany: 2016-03-15, 09:58 

Ja korzystam z tzw "osiedlowego" ale terminy mają czasami długie bo naprawdę dobrze obcinają i farbują włosy :) Na Bielanach przy pętli Chomiczówka (ale nie ten na samej pętli)

monima 
Początkująca

Wysłany: 2018-02-04, 11:37 

Ja dostałam ostatnio w pracy kartę Biznes Benefit i sama jestem zaskoczona, że zniżki są aż tak duże. Widziałam nawet, że w URODA HAIR SALON BY GOLDWELL jest -50%. Może warto podpytać szefa?

mariola83 
Początkująca

Wysłany: 2018-02-16, 11:46 

nie lubie 'osiedlowych' często robią 'dziadosko' ;/

Odpowiedz do tematu