Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Dieta na potencję :P
Autor Wiadomość
Limonka.74 
Coś już napisała

Wysłany: 2010-05-19, 21:43 Dieta na potencję :P

Dziewczyny czym karmicie swoich mężów/chłopaków/partnerów żeby wasze życie erotyczne było dynamiczne?;) Chciałabym urozmaicić nasze posiłki o jakieś afrodyzjaki, bo ostatnio nasze życie w sypialni wygląda trochę tak http://pokazywarka.pl/fkapaw/ czyli właściwie nie wygląda. Nie wiem czy to namiar pracy i związany z nią stres czy może zła dieta ma taki wpływ na mojego mężczyznę, że muszę się nieźle namęczyć zanim on będzie gotowy. Znacie jakieś niedrogie afrodyzjaki? Słyszałam o małżach, ale są drogie i ciężko dostać świeże.

Agusia77 
Beauty Forum TEAM
www.photoblog.pl/aagusia77

Pomogła: 7 razy
Wysłany: 2010-05-19, 23:34 

imbir, orzeszki pini, lubczyk, pestki dyni, szparagi, kawa, kawior, pieprz kajeński, kardamon, gałka muszkatałowa, żeń-szeń, seler, czekolada, suszone owoce, orzechy włoskie, tyle znalazłam:) dodawaj to do posiłków, albo nakarm go czekoladą:)
A może truskawki i bita śmietana zjedzona z Ciebie będzie dla niego afrodyzjakiem?? :mrgreen:

Woanilla 
Coś już napisała

Wysłany: 2010-05-20, 12:17 

Też słyszałam o lubczyku, czekoladzie i ostrygach (ogólnie wszystkie owoce morza podobno mają takie działanie). Kiedyś miałam przelotna historie z dużo starszym ode mnie mężczyzną, byłam zadurzona w jego intelekcie, ale z seksem było trochę problemów tzn. miał duże doświadczenie w ars amandi ale miał problemy z erekcją. Na szczęście istnieje wiele różnych specyfików, on brał vizarsin i po tym bez problemu mogliśmy się kochać. Afrodyzjaki są dobre, tak jak mówisz, dla urozmaicenia, ale gdy przyczyna impotencji jest głębsza i jest nią np. jakieś schorzenie to chyba nie wystarczą.

mrowcia 
Użytkowniczka

Wysłany: 2010-05-20, 14:18 

Wow dziewczyny ale tutaj się dzisiaj powdowiadywałam :D:D Teraz mojego będe karmić cały czas tymi smakołykami hehehe ;)

milenka 
Gaduła ;)

Wysłany: 2010-05-20, 19:02 

A ja chyba sama zacznę je jeść bo ostatnio to ja nie mam ochoty

leelo 
Beauty Forum TEAM
japan otaku

Pomogła: 5 razy
Wysłany: 2010-05-22, 16:17 

ja też słyszałam, że czekolada to afrodyzjak, ale na mnie nigdy nie działała... może być tak, że dla różnych osób różne rzeczy są afrodyzjakami :?:

o masz - kawa też jest afrodyzjakiem :?: spożywam niezwykle regularnie i nic specjalnego

aagnieszkaa1 
Beauty Forum TEAM

Wysłany: 2010-05-24, 11:35 

Ja znalazłam coś takiego:

Owoce:
BANANY – powszechnie uważa się, że liście bananowca wzmacniają erotyczne doznania, a także… podnoszą płodność kobiet.
BRZOSKWINIE – ich owoc nazywany jest „biustem Wenus”. Poprawiają potencję u mężczyzn.
FIGI – soczyste, słodkie i mięsiste. Podobno są świetną zapowiedzią nocy pełnej ekstazy.
GRANATY – z uwagi na kształt i ostry smak stały się symbolem rozkoszy oraz płodności już za czasów króla Salomona.
PIGWA – podobno to pigwą właśnie, a nie jabłkiem, Ewa skusiła Adama. Warto deser rozpocząć od tego owocu.
ORZECHY – już u starożytnych Greków i Rzymian z nich właśnie przygotowywano specyfiki mające wyleczyć bezpłodność. Dodatkowo od kilku tysięcy lat używa się ich, aby pobudzić namiętność kochanka.
Warzywa:
MARCHEWKA – od niepamiętnych czasów jej przecier wykorzystywany był jako podstawa do sporządzania wszelkich miłosnych mikstur i trunków.
SZPARAGI – to wspaniały afrodyzjak dla mężczyzn. Najlepiej przygotować je w połączeniu z… mlekiem i miodem.
Zioła:
KOPER – zwiększa siłę i poprawia kondycję. Wykorzystywali go rzymscy wojownicy zarówno przed walką jak i przed nocą z ukochaną.
KOZIERADKA – zawiera diosgenin – substancję stosowaną współcześnie do syntezy hormonów płciowych.
MIĘTA – regularne picie jej naparu, polecane bywa przez lekarzy nawet w przypadkach impotencji i spadku libido.
MIRT – hodowany był w Grecji wokół świątyń Afrodyty. Wykonany z niego napar wzmaga namiętność kochanków.
OREGANO (DZIKI MAJERANEK) – odpręża i dodaje odwagi zakochanym. Legenda głosi, że… powstał z oddechu Afrodyty!
ROZMARYN – uspokaja serce, pobudza pracę mózgu i dobrze działa na system nerwowy.
TAWUŁA – wykorzystywana ze względu na wspaniały zapach. Kiedyś pachniały nią sypialnie młodych par.
ŻEŃ-SZEŃ – regularnie zażywany poprawia sprawność fizyczną i umysłową, potencję i dobre samopoczucie Przyprawy:
CHILI – dodaje odwagi, rozpala, pozwala uwierzyć w siebie. Aztekowie stosowali je z powodzeniem przez pięć tysięcy lat.
CYNAMON – świetnie wzmaga namiętność. Dlatego wykorzystuje się go też w produkcji kadzideł.
BAZYLIA – jej świeże listki, stosowane są jako dodatek do potraw, deserów albo składnik napojów, mają działanie pobudzające.
DURIAN – w Indiach uważany za wyjątkowo silny afrodyzjak. Kochanka podająca go partnerowi, musi liczyć się z tym, że noc będzie długa i bezsenna.
GAŁKA MUSZKATOŁOWA – silny afrodyzjak. Wykorzystywany w nadmiarze może powodować nawet halucynacje.
IMBIR – poprawia krążenie. Jako afrodyzjak wykorzystywany jest w Chinach od trzech tysięcy lat.
JAŁOWIEC – według Kamasutry namoczone w wodzie owoce jałowca są napojem na poprawę wigoru.
KARDAMON – w Kamasutrze wymieniany jako afrodyzjak w połączeniu z imbirem i cynamonem.
PIEPRZ SICHUAN – znany w Chinach jako pieprz kwiatowy. Sporządza się z niego afrodyzjaki, mieszając w równych proporcjach z imbirem i żeń-szeniem.
SZAFRAN – w moc szafranu wierzyli Egipcjanie, Asyryjczycy i Arabowie. Ma pobudzać krążenie krwi. Jest jedną z najdroższych przypraw, bo na 450 g gotowego szafranu potrzeba sto tysięcy kwiatów.
WANILIA – Aztekowie i Francuzi dodawali ją do czekolady na poprawę smaku. Ma opinię delikatnego afrodyzjaku.
Owoce morza:
O ich znakomitych właściwościach wiedziała już Afrodyta. To ona pierwsza nakazywała podobno służącym komponować z nich potrawy przed miłosną nocą. I miała rację. Owoce morza zawierają cynk, selen, witaminę E oraz nienasycone kwasy tłuszczowe. Wszystkie te składniki wpływają na płodność i sprawność seksualną. Najwięcej składników mają ostrygi. Słynny Casanova zjadał jednorazowo 50 sztuk. Popularne są także krewetki, małże, mule i kraby.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pati 
pati

Pomogła: 26 razy
Wysłany: 2010-05-24, 14:50 

A ja w coś takiego w ogóle nie wierzę... Badania badaniami, a wszystko tkwi w psychice ludzkiej. Jeśli ktoś ma tzw. BLOKADĘ, to nawet 10kg bananów mu nie pomoże :/...

VitaLab 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2010-06-12, 14:22 

Oczywiście, że najważniejsze jest nastawienie i dobry stan psychiczny. Bo kiedy mężczyzna przynosi pracę i stres z nią związany do łóżka, to nigdy nic dobrego z tego nie wyniknie.

restrain 
Coś już napisała

Wysłany: 2011-03-10, 19:53 

ananas, imbir i chilli

leelo 
Beauty Forum TEAM
japan otaku

Wysłany: 2011-03-29, 23:02 

pati napisał/a:
A ja w coś takiego w ogóle nie wierzę... Badania badaniami, a wszystko tkwi w psychice ludzkiej. Jeśli ktoś ma tzw. BLOKADĘ, to nawet 10kg bananów mu nie pomoże :/...

zgadzam się.
i te 10kg bananów mnie rozwaliło :lol:

Bakula 
Coś już napisała

Wysłany: 2015-10-30, 17:51 

Dużo jeść pora i sałatek z pietruszki

http://www.bikini24.pl/blyszczyk-zel-powiekszajacy-usta/] jak optycznie powiększyć usta

melancholiaaaa 
Użytkowniczka

Wysłany: 2015-11-23, 15:26 

też mi się wydaje, że to raczej siedzi w głowie niż w żołądku ;)

rabka_little 
Początkująca

Wysłany: 2015-11-24, 12:11 

W zoladku tez siedzi, poniewaz zdrowy tryb zycia wplywa na nasza psychike, w zdrowym ciele zdrowy duch i to jest prawda. Spanie, odzywianie sie i rozwoj osobisty. Dieta na potencje to roznego rodzaju trawy i ziola (zenszenie itp.) ;)

Lordina 
Coś już napisała

Wysłany: 2015-11-24, 14:54 

czyli innymi słowy połączenie wszystkiego w jedno - trzeba dbac o ciało i dbać o zdrowego ducha ;) czyli to czego uczą kobiety chyba od zawsze (nam jakoś łatwiej to przychodzi), a panowie sobie zwyczajnie nie radzą.

Odpowiedz do tematu