Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: depilacja, laserowa

depilacja laserowa
Autor Wiadomość
DER-MED.pl 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-02-03, 10:15 

Obecnie najskuteczniejszy jest laser LightSheer Duet. Jest to laser diodowy - bezpieczny, dający oczekiwane efekty, a sam zabieg jest szybki i komfortowy. Co do ilości zabiegów - trudno tutaj podać konkretną ilość, która sprawdzi się u każdego. Jednej pacjentce wystarczą 3, inna potrzebuje 5. Ale ta ilość nie jest aż tak duża jak się niektórym może wydawać;)
Jeżeli macie pytanie, a jesteście z okolic Katowic - zapraszamy do kontaktu www.dermed.pl :-D

Julcia 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-02-22, 17:56 

Ja robiłam super depilację laserową w Klinice Miracki. Pare zabiegów bo miałam dość mocne owłosienie i po sprawie! mam to już z głowy!

AtelierMlodosci 
Użytkowniczka

Wysłany: 2017-03-01, 08:40 

Polecam skorzystać również z zabiegu depilacji Light Sheer Diode Laser System, to najnowocześniejsze urządzenie na rynku, dzięki któremu szybko, bezinwazyjnie oraz bezboleśnie pozbędziemy się owłosienia z naszego ciała. Akurat takimi zabiegami zajmujemy się na co dzień, więc możemy pomóc i doradzić.

Matika 
Początkująca

Wysłany: 2017-03-07, 14:11 

Najskuteczniejsza na rynku jest obecnie metoda usuwania włosów leserem diodowym Light Sheer® Desire™. Laser Light Sheer® Desire™ wygrał Największy Plebiscyt Profesjonalnej Branży Kosmetycznej, zdobywając Złoty Laur Kosmetologii. Pozwala usunąć do 95% włosów, pozostałe 5 to jasne, słabe, cienkie włoski pozbawione melaniny. Wiązka lasera przenika tylko do 5 mm wgłąb skóry, nie wpływając na na okoliczne tkanki jak ma się to w przypadku IPL z lampa xenonową.

Haddaway 
Początkująca

Wysłany: 2017-03-09, 14:41 

Miałam przeprowadzaną depilacje laserową w grudniu , a potem w lutym Najpierw miałam usuwane owłosienie z nóg , a potemz okolic bikini . Z efektów jestem bardzo zadowolona . Skóra nie jest jakaś tam podrażniona Co do lasera , to pamietam ,ze nazywał się palomar vectus ( a sam zabieg miałam przeprowadzany w klinice Miracki ) . I z tego co czytałam to niby ten laser jest najlepszy ;)Poza tym całkiem fajne uczucie jak skóra jest chłodzona ;) przed zabiegiem w trakcie po zabiegu tez ;) A dziewczyny ile miałyście powtórzeń przy laserze ?

zaklina972 
Początkująca

Wysłany: 2017-04-26, 13:35 

hej, zastanawiam się nad depilacją laserową bikini. Do tej pory korzystałam z pasty cukrowej....Jak bardzo fotodepilacja jest bolesna? no i w jakim stopniu jest skuteczna? Jak często będę musiała go powtarzać? Czekam na Wasze opinie!

Grassa 
Początkująca

Wysłany: 2017-04-29, 18:02 

ja robiłam w Klinice Miracki - bardzo dokładnie przeprowadzili zabieg, delikanie (chociaz do przyjemności nie należał) no i przede wszystkim skutecznie! także polecam bardzo!

zaklina972 
Początkująca

Wysłany: 2017-05-05, 09:08 

a jak bardzo bolesne było? zastanawiam się czy nie wziąć np jakiejś tabletki przeciwbólowej przed....chociaż, jeżeli ból jest porównywalny z pastą cukrową , to dam radę ;)

Denique_pl 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-07-13, 11:06 

Myślę, że nie będzie takiej potrzeby, zabieg depilacji laserowej na dobrym sprzęcie, wykonany przez osobę z doświadczeniem nie sprawi iż będziesz czuła aż tak duży ból aby się znieczulać. Akurat takimi zabiegami zajmujemy się na co dzień w naszych salonach Denique, zapraszamy :)

marinsiak123 
Początkująca

Wysłany: 2017-10-04, 15:24 

Drogie Panie,

Jestem młodym facetem i mam od jakiegoś czasu dosyć krępujący problem z monobrwią. Niestety moje poszukiwania salonu który podjalby się tego ekstremalnego zadania zakończyły się fiaskiem (niebezpieczenstwo uszkodzenia oczu). Bardzo mi zalezy na tym, żeby usunąć włosy w miejscu złączenia brwi na stałe oraz estetycznie. Ze względu na wyzej wymienione niebezpieczenstwo uszkodzenia oczu szukam osoby ktora wykonywala juz podobny zabieg. Stąd moje pytanie czy znacie kogoś kto w Warszawie robi cos takiego, lub moze polecacie jakies miejsce z ktorego same korzystałyscie?

Za wszelką pomoc będę dozgonnie wdzięczny:)

Denique_pl 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-10-06, 10:56 

Warto udać się na konsultację do salonu urody, akurat jeżeli jesteś z Warszawy to i nie będzie problemu, zajrzyj do nas i postaramy się pomóc, doradzić :)

jula 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-10-17, 15:38 

W Vici Clinic w Krakowie mają fajną promocję, -50% na pierwszy zabieg na każdą partię ciała. Możesz się do nich udać i spróbować. Myślę, że to całkiem dobry pomysł jeśli te włosy bardzo Tobie przeszkadzają :) Depilacja laserowa jest obecnie bardzo popularna.

Qurka 
Początkująca

Wysłany: 2017-11-23, 15:56 

W Krakowie w Vici Clinic robią świetną depilację laserową laserem Light Sheer Duet. Zabiegi są praktycznie bezbolesne. przy okazji na każdy pierwszy zabieg dostaniemy 50% rabatu. Warto wypróbować.

magda55 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-11-30, 16:00 

Wykonuję depilację laserową w profesjonalnym gabinecie, w klinice SCM estetic. Jestem już po drugim zabiegu. Efekty już mi się podobają, bo widać dużą różnice. Za 4 tygodnie znów jadę do Krakowa, aby wykonać 3 zabieg. Zobaczymy jak pójdzie dalej. Teraz jest super!

KlinikaEstetica 
Początkująca

Wysłany: 2017-12-12, 11:04 

Polecam depilację laserem diodowym Zema, który jest bardziej skuteczny niż Light Sheer. W przeciwieństwie do innych laserów usuwa również owłosienie jasne, siwe i rude. Dzięki plamce zabiegowej o większej powierzchni, światło dociera do mieszków położonych najgłębiej, nie uszkadzając przy tym tkanek otaczających włos.

Odpowiedz do tematu