Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: depilacja, najlepsze

Depilacja - co najlepsze?
Autor Wiadomość
AtelierMlodosci 
Użytkowniczka

Wysłany: 2017-03-01, 08:38 

Wystarczy udać się do dobrego studia kosmetycznego, gdzie mamy pełen wachlarz możliwości pod względem depilacji. Bardzo skuteczna jest depilacja laserowa, nie w każdym przypadku akurat ten zabieg jest bolesny, a powtórzony kilkakrotnie daje niesamowite efekty jeżeli będzie wykonany przy pomocy urządzenia Light Sheer Diode Laser System - czyli najnowocześniejszym jakie istnieje na rynku światowym.

tolcia 
Powieściopisarka

Wysłany: 2017-11-10, 13:14 

U mnie fajnie działa wosk do depilacji HB - przynajmniej u siebie widzę pozytywną różnicę, nie ma żadnych śladów depilacji, włoski odrastają naprawdę bardzo wolno, a ogólnie wszystko idzie w zdecydowanie pozytywnym kierunku. Depiluję się coraz rzadziej i liczę, że taki trend będzie się już utrzymywać.

małe_licho 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-11-20, 12:12 

A co poleciłybyście zamiast lasera? Bo ja nie mogę, a zależy mi na trwalszym efekcie...

Dorota25 
Felietonistka

Wysłany: 2017-11-20, 12:29 

Epilfree nie ma wielu przeciwwskazań, a po serii zabiegów efekty nawet porównywalne z laserem.

małe_licho 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-11-21, 19:19 

A co to jest i jakie są przeciwwskazania w takim razie??

Dorota25 
Felietonistka

Wysłany: 2017-11-21, 22:50 

To taka metoda depilacji stosowana po wosku lub paście cukrowej. Smaruje się skórę preparatami, które spowalniają wzrost włosków. Po serii zabiegów można uzyskać efekty podobne do depilacji laserowej. Potem robi się tylko zabiegi przypominające. Z przeciwwskazań to pamiętam w sumie tylko nadwrażliwość na produkt i ciąża.

Caroline 
Początkująca

Wysłany: 2017-11-22, 09:51 

małe_licho napisał/a:
A co poleciłybyście zamiast lasera? Bo ja nie mogę, a zależy mi na trwalszym efekcie...

Pastę cukrową :) Jest bezpieczniejsza od lasera, bo jest w 100% naturalna, nie podrażnia skóry, bo się do niej nie przykleja. Mam wrażliwą skórę na różne kosmetyki a na depilację bikini chodzę od ponad roku i nie ma skutków ubocznych. Korzystam z salonu Ella w Szczecinie - można też ich znaleźć w Poznaniu. Najlepsze jest to, że nie musisz się umawiać i możesz przyjść "z ulicy" jak akurat masz po drodze :)

miiuriel 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-11-23, 00:11 

A do pasty cukrowej polecam dołączyć epilfree. Znacznie spowalnia odrastanie włosków i redukuje ich ilość. W sumie po serii zabiegów efekt utrzymuje się do kilku miesięcy. :)

Qurka 
Początkująca

Wysłany: 2017-11-23, 15:52 

Byłam na depilacji laserowej w Vici Clinic w Krakowie. Zabiegi robiła mi przemiła pani Kasia. Na pierwszy zabieg dostałam 50% zniżki. Efekt był widoczny bardzo szybko. Obecnie jestem po trzech zabiegach i jestem bardzo zadowolona.

krzysmis 
Początkująca

Wysłany: 2017-12-14, 14:06 

Witam.
Moje drogie panie żonka chce mnie przed zaślubinami swojej siostry (u której mam świadkować) wysłać na depilację, bo podobno aż strach do mnie podejsć bo mam łapy jak małpa (cytat). Kobiecie się nie odmawia, więc pójdę ale najpierw chciałbym wiedzieć jak to w ogóle wygląda. To jakimiś kremami, plastrami tak? Do jakiegoś Toruńskiego Endo coś mam się zgłosić. Kobitki podrzućcie dobre rady dla zbłąkanego faceta.

jula 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-12-16, 11:09 

Najlepszym rozwiązaniem w Krakowie są zabiegi depilacji laserowej wykonywane w Vici Clinic. Pani Kasia i Gosia wykonują zabiegi profesjonalnie, są praktycznie bezbolesne. Efekty widoczne są już po kilku zabiegach. Na dodatek na pierwszy zabieg otrzymacie rabat -50% na każdą partię ciała.

Kalinka85 
Coś już napisała

Wysłany: Dzisiaj 13:19 

krzysmis napisał/a:
Witam.
Moje drogie panie żonka chce mnie przed zaślubinami swojej siostry (u której mam świadkować) wysłać na depilację, bo podobno aż strach do mnie podejsć bo mam łapy jak małpa (cytat). Kobiecie się nie odmawia, więc pójdę ale najpierw chciałbym wiedzieć jak to w ogóle wygląda. To jakimiś kremami, plastrami tak? Do jakiegoś Toruńskiego Endo coś mam się zgłosić. Kobitki podrzućcie dobre rady dla zbłąkanego faceta.

Nie Endocoś tylko Endomed :) Żadne kremy, żadne plastry - laser. Depilacja laserowa jest najskuteczniejszą metodą i boli zdecydowanie mniej niż jakieś woski, czy inne tego typu wynalazki. Chłop jesteś, więc spokojnie wytrzymasz. Powodzenia życzę.

Odpowiedz do tematu