Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: delikatne, farby

Delikatne farby
Autor Wiadomość
Faith 
Gaduła ;)

Wysłany: 2016-03-16, 22:11 Delikatne farby

Dziewczyny! Farbuje włosy już kilka dobrych lat i szukam farby, która z włosów nie zrobi mi pobojowiska. W dodatku zawsze po farbowaniu sędzi mnie kilka dni skóra głowy. Czy to może być uczulenie? Bardzo się tego boje. Nie lubię chodzić do fryzjera, wolę zajmować się włosami sama w domu. Jesteście w stanie coś polecić?

zlotko1989 
Początkująca

Wysłany: 2016-03-22, 09:33 

Cytat:
W dodatku zawsze po farbowaniu sędzi mnie kilka dni skóra głowy.

Może warto pójść do dermatologa lub innego lekarza?

Cytat:
Jesteście w stanie coś polecić?

Nie lubisz chodzić do fryzjera OK. Jednak może raz spróbujesz i ocenisz?

Dorota25 
Felietonistka

Wysłany: 2016-03-22, 13:15 

Ja na farbowanie też nie chodzę do fryzjera, bo taki sam efekt otrzymam w domu, za 1/4 ceny.
Poza tym ja nie używam już zwykłych farb, tylko właśnie delikatne naturalne, z apteki. Kupiłam biokap, zawiera olej arganowy, włosy naprawdę wyglądają dużo lepiej i zdrowiej.

Faith 
Gaduła ;)

Wysłany: 2016-03-22, 20:07 

zlotko1989 napisał/a:
Cytat:
W dodatku zawsze po farbowaniu sędzi mnie kilka dni skóra głowy.

Może warto pójść do dermatologa lub innego lekarza?

Cytat:
Jesteście w stanie coś polecić?

Nie lubisz chodzić do fryzjera OK. Jednak może raz spróbujesz i ocenisz?

Myslałam o tym, ale na poczatku pomyślałam, że to wina jednak farby i tej całej chemii w nich zawartej. A fryzjer... No cena i tak jak napisała koleżanka, wole orrbić to w domu niz wydać ponad 200 zł na farbowanie u fryzjera.

Biokap? Tylko w aptece mozna dostać? I co z pokryciem siwych włosów :P MOże ni emam dużo lat, ale pojedyńćze już są :(

miiuriel 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2016-03-23, 09:42 

Czytałam o tych farbach z BIOKAPu, a zwłaszcza o ich składzie. Myślę, że warto je wypróbować. Ostatnio mam małe problemy ze stanem skóry i właśnie szukam odpowiedniej dla siebie. I właśnie ponawiam pytanie, czy dobrze kryją? Odrosty mam w moim naturalnym blondzie, a farbuję włosy na czarno, więc to podstawowe pytanie.

Dorota25 
Felietonistka

Wysłany: 2016-05-15, 22:01 

Faith napisał/a:
Biokap? Tylko w aptece mozna dostać? I co z pokryciem siwych włosów :P MOże ni emam dużo lat, ale pojedyńćze już są :(

Tak, tylko w aptece. Chyba na stronie mają jakąś wyszukiwarkę aptek, ale nawet jeśli nie masz jakiejś w okolicy to w internetowych często są. Siwe włosy pokrywa bardzo dobrze, nie wiem czy wszystkie odcienie, bo ja właściwie tylko na brązy farbuję.

Faith 
Gaduła ;)

Wysłany: 2016-05-17, 09:17 

Dzięki! Moją aptekę w wyszukiwarce znalazłam :D więc zakupie farbę. Bo czasami to mi już szkoda moich suchych włosów :(

KochamZdrowie 
Coś już napisała

Wysłany: 2016-05-17, 10:55 

Ja przed zakupem radze skonsultować się z fryzjerem czy aby na pewno dana farba jest delikatna dla naszych włosów oraz czy nie osłabi ich kondycji,co dosyć często się zdarza. Oczywiście z dobrym i godnym zaufania fryzjerem,bez tego ani rusz.

LV 
Stała bywalczyni
alergie

Wysłany: 2016-05-18, 19:11 

Farba biokap dobrze pokrywa siwe włosy, ale najpierw wypróbuj jak zareaguje na kontakt ze skórą głowy. Moja znajoma nie wytrzymała bo tak ją strasznie zaczęła piec skóra. A moja mama znów jest zachwycona tą farbą.

Barbie1 
Początkująca

Wysłany: 2017-02-21, 22:45 

A czy Ty próbowałaś farbować u fryzjera? Z mojego doświadczenia te farby są z jednej strony trwalsze, a z drugiej bardziej delikatne dla włosów, mają więcej składników pielęgnujących włosy. Więc ja względnie z tych efektów u fryzjera jestem zadowolona. Oczywiście przez jakiś czas.
A jeśli chodzi o coś w ogóle delikatniejszego, to chyba tylko szamponetki.

ola5601 
Użytkowniczka

Wysłany: 2017-03-15, 10:55 

na pewno omijaj te błędy:http://fryzury.pl/stylizacja/bledy-podczas-farbowania-wlosow/ !!!! i nie farbuj w domu. wypróbuj zaufanego fryzjera i może farby naturalne? co ty na to? :)

Denique_pl 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-09-06, 12:29 

Zamiast farbować włosy na własną rękę, polecam jednak udać się do godnego zaufania i kreatywnego fryzjera,który pomoże nam dobrać odpowiedni kolor z którego będziemy zadowolone i w którym będziemy się dobrze czuć.

Odpowiedz do tematu