Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: czy, imprezach, kobiety, pic, powinny

Czy kobiety powinny pić na imprezach?
Autor Wiadomość
lardenin21 
Początkująca

Wysłany: 2015-06-18, 11:08 

Nie widzę powodu dla którego kobieta miałaby nie pić alkoholu, wiadomo, ściganie się z facetami kto więcej wypije to głupota, ale taka ilość by lepiej się bawić bez uwalania się w trupa jest ok :)

pinka 
Początkująca

Wysłany: 2015-06-18, 12:20 

każdy powinien wiedzieć na jaką ilość alkoholu może sobie pozwolić. i to niezależnie od płci. kobiety jak najbardziej mogą pić, niektóre nawet tyle samo (albo więcej) co faceci. do nich należy wybór czy chcą to robić, czy nie. ale nikt im nie powinien tego zabraniać.

BaBuBra 
Coś już napisała

Wysłany: 2015-06-21, 19:18 

No właśnie! Każdy dorosły człowiek powinien wiedzieć na co może sobie pozwolić. Niestosowne jest tylko "urżnięcie się" i nieważne czy dotyczy to kobiety czy mężczyzny.

hellosunshine 
Coś już napisała

Wysłany: 2015-06-26, 13:27 

Każdy powinien sam podjąć taką decyzję... Na pewno nie ma nic złego w kieliszku wina czy dwóch, ale niektórzy nie potrafią zachowac sie po alkoholu...

bukowska 
Użytkowniczka

Wysłany: 2015-06-28, 12:04 

Jak chce to powinna:D

Arkanka 
Coś już napisała

Wysłany: 2015-07-28, 22:13 

Z umiarem owszem, dlaczego niby nie. No chyba że to wyjątkowa okazja, typu wieczór panieński - wtedy można, a nawet trzeba sobie poszaleć :)

gg83 
Miłośniczka forum
gg83

Wysłany: 2017-03-22, 23:57 

Od czasu do czasu można wypić lampkę winą, drinka czy też piwo, ale nie należy przesadzać. Wbrew pozorom bardzo łatwo można się uzależnić. Jeśli wiemy, że ktoś z naszych znajomych ma problem z alkoholem, to warto zerknąć sobie tutaj http://rehab-terapia.pl/leczenie-alkoholizmu/ na stronę Ośrodka Leczenia Uzależnień Dom-REHAB i sprawdzić ich propozycję. Być może uda nam się w ten sposób komuś pomóc.

kasia123 
Początkująca

Wysłany: 2017-03-28, 23:54 

a w czym problem ? nie rozumiem pytania

gajka 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-06-02, 13:50 

ja tam uważam , że nie ma przeszkód byle w małych ilościach i alkohole lekkie. ja np uwielbiam wina, poznawać nowe smaki, delektować się nimi...mam nawet taki ulubiony sklep gdzie te wina zamawiam - Winezja https://winezja.pl/

agnieszka26 
Początkująca

Wysłany: 2017-06-28, 15:42 

Wszystko jest dla ludzi ale z umiarem. Dziewczyna może się napić jednak też powinna znać swoje granice. Ja na przykład wiem, że jak pomieszam drinka z piwem to rano mam mega kaca. Teraz stosuję 2KC Xtreme. Przynajmniej głowa tak bardzo nie boli i nie odczuwam nudności. Osobiście to jednak nie lubię pić dużo w nieznanych klubach i wśród obcych osób :)

nieznajoma 
Użytkowniczka

Wysłany: 2017-07-07, 13:17 

Pić można ale w umiarze. niektórzy mają tez tendencje do uzależnień jak mój jeden znajomy. Wszystko zaczęło się od tego ze jeden drink na imprezie a potem nieprzerwany cug pół roczny aż wylądował w ośrodku odwykowym OAZA bo sam sobie nie mógł poradzić. Każda próba przerwania ciągu skutkowała drgawkami itp. Raz nawet dostał padaczki alkoholowej okropny widok. Ale teraz po terapii dochodzi do siebie.

hahaxde5 
Początkująca

Wysłany: 2017-07-09, 08:26 

Tez jestem za rozsądnym robieniem czegokolwiek

hahaxde5 
Początkująca

Wysłany: 2017-07-09, 08:26 

Tez jestem za rozsądnym robieniem czegokolwiek

BucikSklep_pl 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-08-28, 13:28 

A czemu by nie? Ważne żeby aż tak bardzo nie przesadzić - wszystko jest dla ludzi przecież.

misiulam 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-09-18, 21:07 

Pić to trzeba umieć.

Odpowiedz do tematu