Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: farmona, kosmetykach, sadzicie

Co sądzicie o kosmetykach Farmona?
Autor Wiadomość
be-beauty 
Użytkowniczka
woman-news

Wysłany: 2008-08-18, 10:37 Co sądzicie o kosmetykach Farmona?

Zastanawiam sie czy nie wystawić ich na półkach mojego sklepu...Czy macie jakieś doświadczenie w ich stosowaniu? Ja słyszałam i czytałam sporo pochlebnych opinii na temat tych naturalnych kosmetyków. Pozdrawiam

Anafika 
Początkująca

Wysłany: 2008-08-21, 16:49 

Witam! Mieszkam niedaleko firmy produkującej kosmetyki Farmony. Paru znajomych tam pracuje i czasem mam jakieś próbki produktów. ;-) Ogólnie jestem zadowolona. Nie próbowałam żadnych kremów i tym podobnych, ale olejki do kąpieli i żele pod prysznic bardzo fajne. Ładnie pachną i ślicznie wyglądają. A opakowanie bardzo zachęca klienta. Próbowałam też serii Radical do włosów. Ja nie miałam problemów z włosami ale wiem że wiele osób z zapałem poszukiwało tego kosmetyku na zniszczone czy wypadające włosy. A! kosmetyki te są głównie dostępne w aptekach z tego co mi wiadomo. Moim zdaniem to również zachęca klientów, bo wydaje się to takie zdrowe i bezpieczne. Tak, że można spróbować. Myślę że nabywcy się znajdą.
Pozdrawiam.

Joan 
Beauty Forum TEAM

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2008-11-07, 21:22 

ja mialam szampon radical i mgielke i byly super

nocandygirl 
Powieściopisarka

Pomogła: 5 razy
Wysłany: 2008-11-08, 16:20 

ja w sumie mam dezodorant do stóp przeciwpotny i się w miare sprawdza :mrgreen:

dronka.dronka

Wysłany: 2009-06-13, 09:46 

nocandygirl napisał/a:
ja w sumie mam dezodorant do stóp przeciwpotny i się w miare sprawdza :mrgreen:

tęz posiadam, ponadto dezodorant do stóp - i tak szczerze produkty te sa porównywalne do scholla choć o niebo tańsze :-)

nocandygirl 
Powieściopisarka

Wysłany: 2009-06-13, 18:30 

dronka.dronka, a ile taki sholl kosztuje? ech ciekawość :-P

o, i tak jak Kim mam mgiełkę Radical - jest super :)

dronka.dronka

Wysłany: 2009-06-13, 19:03 

nocandygirl napisał/a:
dronka.dronka, a ile taki sholl kosztuje? ech ciekawość :-P

Krem na pękające pięty (60g)- scholl 21,40zł brutto
http://www.sklep-med.pl/product_info.php/manufacturers_id/18/products_id/1220

[ Dodano: 2009-06-13, 20:04 ]
kremy i dezodoranty w podobnych cenach są :-)

nocandygirl 
Powieściopisarka

Wysłany: 2009-06-13, 19:17 

oj to dużo :) i skoro są porównywalne jakością to faktycznie nie warto :-D

dronka.dronka

Wysłany: 2009-06-17, 09:54 

wogóle Farmona kojarzy mi sie głównie z kosmetykami do stóp :-P
zajrzałam na och stronke i okazało sie, że mają całą game kosmetyków pielęgnacyjnych :-)

Cecylia.O 
Użytkowniczka

Wysłany: 2009-06-17, 10:44 

bo tak prawdę mówiąc to można dostać zawrotu głowy od tych wszystkich kosmetyków

nocandygirl 
Powieściopisarka

Wysłany: 2009-06-17, 16:37 

Cecylia.O, czemu :-> ?
Chociaż z jednej strony, jak się ma duży wybór to potem ciężko się zdecydować.. ale wg mnie lepiej więcej niż mniej w tym przypadku :mrgreen: :mrgreen:

Doli 
Gaduła ;)

Wysłany: 2009-06-18, 21:35 

Cecylia.O napisał/a:
bo tak prawdę mówiąc to można dostać zawrotu głowy od tych wszystkich kosmetyków

-> Zdecydowanie :P Kosmetyków jest stanowczo za dużo xD Człowiek tylko niepotrzebnie stoi przed tymi półkami i nagle pół koszyka, bo to, tamto i jeszcze to jest "potrzebne", bo na piętkach za sucha skórka, tu zmarszczka, a tam nie wiadomo co jeszcze i chyba dlatego lubię kosmetyki typu 2w1 jak lekki podkład Nivea, czy ten z Bielendy, na którego tak ostrze pazurki od jakiegoś czasu, ale jakoś zawsze coś okazuje się ważniejsze.

Ale wracając do tematu i zadanego pytania...

Z tego co widzę to Farmona to nie tylko kosmetyki do stóp. Same spójrzcie:
- DermaCos
- Farmed
- Farmona
- Higiena intymna
- Jantar
- Magic SPA
- Magic SPA Miód i Wanilia
- Nivelazione
- Olejki Kąpielowe
- Radical
- Saponics
- Seboravit
- Tutti Frutti
- Blue Lagoon

I wiecie co? Tak szczerze? Połowy z tych serii na oczy nie wiedziałam na półkach sklepowych xD A niektóre mają takie pokrętne nazwy, że szok.

Z DermaCos podoba mi się tonik do pielęgnacji szyi i twarzy :)

Jeśli zaś idzie o Higienę intymną to jak już dzisiaj wspominałam fajne uczucie czystości i świeżości pozostawia ten żel

Jedną z moich ulubionych serii jeśli chodzi o Farmonę jest z pewnością Jantar :) Idzie lato - trzeba będzie się zaopatrzyć w mgiełkę nawilżająco-ochronna z wyciągiem bursztynu i filtrami UV do włosów :) Koniec ze zniszczonymi włosami po lecie :P

A teraz coś co tygryski lubią najbardziej, czyli Magic SPA ^^ Jej! Jak te olejki niesamowicie pachną! Jestem nimi zauroczona. W moich łapkach był już Powiew Wiosny,

Grejfrutowa Radość

oraz Niebiański spokój

Teraz poluję na Pomarańczową Energię jak tylko będę mieć cokolwiek ponad stan ^^ Po prostu cudo :P

Magic SPA Miód i Wanilia oraz Magic SPA osobiście bym nie rozdzielała i traktowała jako jedną serię, ale skoro producent tak woli... W każdym bądź razie Wygładzający Miód do ciała ma w sobie propolis :) Jeśli nie macie możliwości kupienia naturalnego (a akurat znam po znajomości pszczelarza i od niego dostaje) to polecam wypróbować ten specyfik :)

Jak sądzę mówiłyście sporo serii Nivelazione, bo chyba tylko ona jest typowo do stóp. Jakoś nie miałam z nią większych styczności, ale jak napisze tego posta to chyba się jej przyjrzę :) Przynajmniej będę miała okazję się dopytać w razie wątpliwości :)

Olejki Kąpielowe są o wiele tańsze od Magic SPA czy Magic SPA Miód i Wanilia, a w zasadzie naprawdę fajne :) W zasadzie zawsze stoi u nas butelka lub dwie :) Aktualnie są to geranium i zielona herbata oraz melisa, bazylia i trawa cytrynowa :]

Zbliżając się ku końcowi - Tutti Frutti i sól do kąpieli z płatkami kwiatów Mango & Brzoskwinia :) Naprawdę ciekawe połączenie: sól i płatki :) Zaskoczy nie jednego i w ogóle fajna rzecz na prezent.

Sol_Angelica 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2009-06-19, 07:32 

Powiem szczerze że nie skojarzyłam nazwy Firmy ;-) Dopiero jak w link kliknełam mnie olśniło że coś z tego mam u siebie :-D a dokładnie olejek do kąpieli o zapachu eukaliptusa - jak dla mnie rewelacja :mrgreen:

dokłądnie to :-D

Tamarind 
Początkująca

Wysłany: 2009-08-06, 17:18 

uwielbiam ich kosmetyki bardzo łądnie pachną i nawilżają skórę ( musy i masła do ciała) i z tego co widzę u wielu koleżnek stoją one na półkach w łazienkach ;-)

Blk 
Miłośniczka forum

Wysłany: 2009-08-06, 19:36 

to ja będę inna i powiem, że nigdy nie słyszałam o tej firmie..

Odpowiedz do tematu