Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: kupilyscie, ostatnio

Co ostatnio kupiłyście?
Autor Wiadomość
rozalia99 
Użytkowniczka

Wysłany: 2017-06-30, 14:10 

maske zelowa z bielendy matt booster ( bardzo dobra dla cery tłustej), sole do kapieli z lidla, peeling borowinowy z tołpy ;)

Denique_pl 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-07-13, 11:23 

I jak sprawdza się ta sól do kąpieli z Lidla? Bo odnośnie wszelkich kosmetyków jakie możemy kupić w marketach, są naprawdę różne opinie, więc bardzo mnie to ciekawi. Mój ostatni zakup to szampon do włosów z odzywką z bursztynu :)

CathrynJaneway 
Gaduła ;)

Wysłany: 2017-08-05, 01:22 

Ostatnio nabyłam super skarpetę Pedi Spa z Efektimy. Stopy w końcu wyglądają jak trzeba.

MalwinaPi 
Użytkowniczka

Wysłany: 2017-08-15, 09:51 

Moim hitem jest pianka brazujaca magic bronze z bielendy, swietnie nadaje skorze kolor, nie robi smug ani plam i nie brudzi ubran. z tej serii sa tez nawilzajace balsamy, wiec jak ktos ma sucha skore to warto nawilzyc ja tym i przy okazji cieszyc sie pieknym odcieniem :)

fate 
Użytkowniczka

Wysłany: 2017-08-27, 06:40 

Moim hitem Bielendy jest węglowy płyn micelarny do mycia i demakijażu twarzy i oczu o działaniu detoksykującym szybko i skutecznie myje, odświeża i tonizuje cerę mieszaną i tłustą, usuwa zanieczyszczenia, makijaż i nadmiar sebum, nie brudzi twarzy. Jest delikatny i łagodny dla oczu.

wiankova 
Początkująca

Wysłany: 2017-08-29, 11:03 

Ja wczoraj kupiłam żółty tusz z lovely - znany mi i lubiany, oraz nowość dla mnie - czarną maskę z Evree - jakieś opinie o tym produkcie? :) Będę wdzięczna :)

Ewela185 
Początkująca

Wysłany: 2017-09-04, 19:13 

Ja wczoraj kupiłam sobie krem do twarzy polecony przez koleżankę - La Roche-Posay Toleriane Ultra. Jak znalazł na regenerację po upalny lecie, dobrze nawilża niweluje uczucie ściągania i łuszczenie. Kupiłam w aptece.

misiulam 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-09-18, 20:52 

Dla mnie hitem są kremy i mydła od Purite. Dla mnie z osobą z problemem AZS mydło http://shop.purite.pl/mydlo-sol-z-morza-martwego-eco-exl-duplikat-1.html było jak zbawienie.

Odpowiedz do tematu