Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: internecie, kupilas, ostatnio

Co ostatnio kupiłaś w internecie?
Autor Wiadomość
mkudawa82 
Coś już napisała
mkudawa82

Wysłany: 2017-06-16, 22:02 

Nie wspominając już o biżuterii ;)

Ela1595 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-09-08, 08:21 

Mnie udało się kupic przez sieć super zamrażarkę Kernau. Miała klasę energetyczną A+ i 3 szuflady. W dodatku cicho chodzi. Była tania a dostarczono ją do mojego domu już na drugi dzień. Piękna sprawa.

IzulkaL 
Początkująca

Wysłany: 2017-09-26, 15:48 

A ja ostatnio kupiłam koszulę ciążową do karmienia :mrgreen:
A tak serio, to trafiłam na świetną stronkę firmy Klimex (bo jestem w ciąży) i zakupiłam kilka potrzebnych ciuszków :) http://www.klimexonline.pl/koszule-ciazowe-i-nocne-do-karmienia-c-2_17.html

Adelajda 
Początkująca

Wysłany: 2017-09-26, 21:42 

buty,piękne,z zamszu w sam raz na obecna pogodę

Alfasan_pl 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-10-02, 09:55 

Teraz poluję na jesienne botki lub kozaki, akurat w sklepach internetowych można znaleźć już fajne, ciekawe promocje jak i nowe kolekcje :)

styczna 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-10-16, 10:30 

Ja ostatnio myślałam nad tym, żeby kupić sobie jakąś kurtkę, bo w końcu jesień, a potem też i zima się powoli zbliża, a nie cierpię marznąć. Kurtki przejściowe można znaleźć na Domodi, a mi osobiście spodobał się ten model:

Alfasan_pl 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-10-25, 10:24 

Przyznam, że akurat ta prezentuje się dosyć ciekawie jeżeli chodzi o kolorystykę czy sam fason, a jeżeli będziesz poszukiwać do niej obuwia to zapraszamy do nas, teraz mamy nowe kolekcje jesienno zimowe :)

kinediro 
Początkująca

Wysłany: 2017-10-25, 14:50 

Ostatnio kupiłam mężowi dwie koszulki z nadrukiem z jego ulubionego serialu. Zamówiłam je w http://www.dzx.pl/pl/.

Alfasan_pl 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-12-11, 12:33 

Generalnie w sklepach online możemy spotkać teraz świąteczne rabaty i promocje, wiec warto się śpieszyć i wybrać coś dla siebie- to samo jeżeli chodzi o odzież oraz obuwie :)

ucho103 
Początkująca

Wysłany: 2018-01-30, 18:25 

Ja ostatnio zakupiłam piękne firanki do salonu. Lubię eksperymentować w takich rzeczach.

zanetamotyl 
Początkująca

Wysłany: 2018-01-31, 08:24 

Ja bardzo dużo ostatnio kupuje sukienek bo w sklepie, w którym kupuje jest duży wybór i fajne promocje można trafić. I nie mam problemu znalezieniem czegoś dla siebie. A że lubię zakupy i na https://zoio.pl/odziez-damska/sukienki pojawiły się kolejne promocje to chętnie kupie coś jeszcze. :mrgreen:

miska 
Coś już napisała

Wysłany: 2018-02-15, 11:47 

Ja skorzystałam z -50 w Carry i kupiłam spódniczkę i sweter. Fajne rzeczy mają tam ostatnio. Poza tym pare drobiazgów w pasmanterii, żeby zrobić dodatki.

lidka.w 
Początkująca

Wysłany: 2018-04-14, 23:12 

Ostatnio kupiłam piękny zegarek z W.Kruk z różowym złotem. Od dawna marzyl mi się ten model i trafiłam na promocję na kuponiarnia.pl, dlatego zdecydowałam się na zakup. Najcześciej staram się kupować produkty przecenione. Ceny w sklepach sa czasem zawrotne, więc lepiej poczekac na ich obniżkę, niz przepłacać.

Odpowiedz do tematu