Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: bole, stawow

Bole stawów
Autor Wiadomość
Anastazja Probo 
Użytkowniczka

Wysłany: 2013-09-02, 11:16 Re: Bole stawów

Wiosna napisał/a:
Dziewczyny, potrzebuje malej rady, bo w koncu probuje namowic rodziow na aktywniejsza forme spedzanie czasu wolnego. Rowerki do tego juz zostaly przygotowane, nawet kosze do rowerow zakupione, czym akurat sie zdziwilam, mam nadzieje, ze kota nie beda tam wozic :). W kazdym razie moja mama ma od czasu wypadku (jakies 5 lat temu) problemy ze stawami i zastanawiam sie, czy moja rada na zwiekszona aktywnosc jest rozsadna? Znalazlam w sieci jakis preparat wzmacniajace chrzastke stawowa zinaxin, ale nie chce w ciemno jej nic polecac, wiec prosze o wasza opinie. Nie chcialabym rowniez, zeby z mojego powodu cos jej sie stalo, macie moze jakas rade, a moze znacie jakies sposoby na lagodzenie bolow stawowych?

Jest dużo preparatów wzmacniających stawy ale jeśli chodzi o sam rower to nie ma aż tak problemu bo to nie jest aż tak wymagający sport. Jeśli mama Twoja będzie jeździć pomału i bez "szaleństw" to spokojnie nie ma się o co martwić :)

WiesekWladca 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2013-10-10, 15:02 

Mnie lekarz zalecił jeść dużo żelek. Myślałem że to żart ale zawierają dużo żelatyny która wzmacnia stawy.

martusia67 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2015-08-30, 22:25 

Żelki to wcale nie żart :-) Ja staram się przynajmniej co 2-3 dzień jeść galaretki. Ale też smaruje bolące miejsca żelem chłodzącym.

Faith 
Gaduła ;)

Wysłany: 2015-08-31, 08:41 

Z galaretkami czy żelkami to i ja się spotkałam. Naprawdę warto je jeść, nawet dla samego kręgosłupa. A ten chłodzący żel to jaki dokładnie? Bo mam swojego ulubieńca już.

agakw 
Coś już napisała

Wysłany: 2017-02-13, 10:14 

Próbowałaś może jakiś preparatów na stawy? Coś jak Hyalutidin?
To stosowała moja mama, zresztą sama jej to kupiłam jako prezent i po dwóch miesiącach stosowania już nie odczuwała bólu w stawie kolanowym.

Hepatica 
Początkująca
Producent suplementów diety

Wysłany: 2017-02-24, 16:15 

Zdrowe i elastyczne stawy pomaga utrzymać Vilcacora, która zawiera czepotę puszystą, zwaną kocim pazurem lub vilcacorą. Roślina wykazuje właściwości przeciwzapalne, dlatego ekstrakt z niej pomoże łagodzić zapalanie stawów.

tranik 
Początkująca

Wysłany: 2017-02-28, 17:18 

A robiłaś badania krwi na poziom witaminy D3? Jej niedobór może powodować właśnie bóle stawów. No i jest groźny więc lepiej go nie lekceważyć.

jovita 
Gaduła ;)

Wysłany: 2017-03-06, 12:48 

Sama również stawiałabym na niedobór witaminy D3. Nie wiem czy czytaliście ale ponad 90% Polaków ma niedobór witaminy D3. I wcale nie ma się czemu dziwić ponieważ pogodę mamy taką jaką mamy. Słónca za wiele w Polsce nie ma. Trzeba to przyznać.

Dlatego też warto jest przyjmować kapsułki z witaminą D3:
http://www.sloncewpigulce.pl/witamina-k/wchlanianie-witaminy-d-co-je-poprawia

Poczytajcie sobie również o tym co poprawia jej wchłanianie.

filip876 
Początkująca

Wysłany: 2017-09-05, 08:52 

a to serio tak boli

AtelierMlodosci 
Użytkowniczka

Wysłany: 2017-10-12, 10:01 

Bóle stawów mogą wynikać z wielu rzeczy, często w grę wchodzi sama dieta oraz nasz tryb życia, więc na początek polecam właśnie o to to zadbać, może coś zmienić. Jeżeli na dłuższą metę ból nie ustąpi to warto także udać się do lekarza specjalisty.

styczna 
Stała bywalczyni

Wysłany: 2017-10-16, 10:42 

Bóle stawów mogą mieć różne podłożę, jak sądzę, że najlepiej byłoby pójść z tym do lekarza.

Odpowiedz do tematu