Nie jesteś zalogowana! Zaloguj się by w pełni, bez ograniczeń korzystać z forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj i przejdź do darmowej rejestracji.
Mapa strony
Strona Główna Forum
 Info   Szukaj    Album   Polecamy   Rejestracja   Profil   Wiadomości   Zaloguj 

Zobacz więcej

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: bluzki, damskie

Bluzki damskie
Autor Wiadomość
renia26280 
Początkująca

Wysłany: 2017-12-11, 22:30 Bluzki damskie

Cześć, w związku z przeprowadzką do nowego mieszkania i zakupem nowej szafy przesuwnej zmuszona byłam przejrzeć swoje wszystkie ubrania.Okazało się, że muszę pomyśleć o odświeżeniu swojej garderoby i o sporych zakupach ubraniowych.Stwierdziłam,że największe braki mam w bluzkach.Postanowiłam od razu zacząć działać tym bardziej,że zbliżają się Święta więc nie mam zbyt wiele czasu, aby zakupić kilka ładnych bluzek.
Uznałam, że najlepiej będzie znaleźć stronę internetową gdzie będę mogła zamówić naraz kilka ciekawych bluzek.Szukając znalazłam interesującą stronę https://magmac.pl/17-bluzki-
Które z proponowanych bluzek doradziłybyście mi, abym zamówiła?
Mam ochotę zamówić bluzkę koronkową i tuniki,a także tą z piórkami.Będę bardzo wdzięczna za Wasze opinie i porady.Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

michassia 
Początkująca

Wysłany: 2017-12-21, 09:00 

I bardzo dobrze, ja też lubię kupować wszystko za jednym zamachem, polecam tą firmę bo kupowałam tam body :)

Lagenko_pl 
Miłośniczka forum

Wysłany: 2018-01-08, 14:16 

Chyba tak generalnie zakupy w sklepach internetowych to bardzo dobra propozycja z racji niższych cen i szerokiego asortymentu. To dotyczy także obuwia czy kosmetyków :)

Odpowiedz do tematu